دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید هنرمندان مختلف برای فریناز دختر مظلوم مهابادی +اخبار

برای پخش آهنگ در رسانه فرهنگی هنری ریلکس موزیک با شماره تلفن 09300092990 در ارتباط باشید
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

دانلود آهنگ جدید هنرمندان مختلف برای فریناز دختر مظلوم مهابادی +اخبار

به این پست امتیاز دهید.
دانلود آهنگ جدید هنرمندان مختلف برای فریناز دختر مظلوم مهابادی +اخبار
5 از 1 رای

آهنگ هنرمندان مختلف برای فریناز دختر مظلوم مهابادی +اخبار

فریناز خسروانی

را بوره به سه ر به رزی به نان و آویک

سه ر دامه نوینه بو همو نا پیاویک

له م ژیانه که هر دم دیت وئه روات

قه ت مه ردایتی مه فروشه له پیناو تاویک

ابهامات در مرگ یک دختر جوان مهابادی و کارمند هتل تارا واقع در این شهر، ابعادی تازه‌تر از خشم شهروندان مهابادی و اذهان عمومی کردستان را به خود گرفت.

ﻣﺘﻮﻟﺪ ۱۳۶۸ﺳﺎﮐﻦ ﻣﻬﺎﺑﺎﺩ ﻭ ﻟﯿﺴﺎﻧﺲ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮترﻭﮐﺎﺭﻣﻨﺪ ﻫﺘﻞ ﺗﺎﺭﺍ ﻣﻬﺎﺑﺎﺩﮐﻪ ﺭﺋﯿﺲ ﻭﮐﺎﺭﻓﺮﻣﺎﯼ ﺁﻥ ﻫﺘﻞ ﻧﺎﺩﺭ ﻣﻮﻟﻮﺩﯼ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪﺭﻭﺯ ﯾﮑﺸﻨﺒﻪ شخصی که هویتش هنوز مشخص نیست و ﺍﺯ ﺍﺭﻭﻣﯿﻪ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﻪ ﻣﻬﺎﺑﺎﺩﺁﻣﺪﻩ ﺑﻮﺩ، ﻭﺩﺭﺻﺪد ﻓﺮﯾﺐ ﻓﺮﯾﻨﺎﺯ ﺑﻮﺩﻩ، ﻭ ﺑﻪ ﺩﻻﯾﻠﯽ ﻣﮑﺮ ﻭﺣﯿﻠﻪ ﻭﺗﻬﺪﯾﺪ ﻓﺮﯾﻨﺎﺯ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺗﻌﻄﯿﻠﯽ ﮐﺎﺭی

به ﺍﺗﺎﻕ ﺧﻮﺩ ﻓﺮﺍﺧﻮﺍﻧﺪﻩ، ﻭ ﺩﺭ ﺭﺍ ﺍﺯ ﭘﺸﺖ ﺳﺮﻭﯼ ﺑﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ. ﻭ فریناز ﺍﺯ ﺗﺮﺱ ﺟﺎﻥ ﻭ ﺗﺠﺎﻭﺯ ﻃﺮﻑ،ﺍﺯ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺍﺗﺎﻕ ﮐه ﺑﻪ ﺑﺎﻟﮑﻦ ﺭﻓﺘﻪ ﻭﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻃﺒﻘﻪ ﺑﻪ ﻃﺒﻘﻪ ﺳﻮﻡ ﺧﻮﺩﺭﺍ ﭘﺮﺕ

ﮐﻨﺪ، ﺍﻣﺎ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﭼﻮﻥ ﺍﺭﺗﻔﺎﻉ ﺯﯾﺎﺩ بوده ﺑﻪ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﭘﺮﺕ ﺷﺪﻩ ﻭﺑﻪ ﻃﺮﺯ ﻓﯿﺠﻌﯽ فوت می کند .ﺗﻤﺎﻡ ﺍﯾﻦ ﺣﻮﺩﺍﺙ ﻣﺬﮐﻮﺭ،ﺭﺍ ﺩﻭﺭﺑﯿﻦ ﻫﺘﻞ ﺿﺒﻂ کرده ﻭﻣﺪارکی هم در دست است و فیلم دوربین حاکی از آن است که مامور مذکور بالای بالکن ایستاده است .

ﺍﺳﺖ

این شواهد در حالی است که رییس هتل تارا می گوید که فریناز لیز خورده و افتاده است.فریناز خسروانی  از کارمندان “هتل تارا” جهت حفظ “ناموس” و جهت جلوگیری از تجاوز خودکشی کرد و از طبقه ۴ هتل خود را به پایین پرت کرد


هتل تارا

ایرنا – فرماندار شهرستان مهاباد در گفت و گو با خبرگزاری کرد پرس بخشی از هویت متهم هتل تارا این شهرستان را اعلام کرد.

«جعفر کتانی» عصر امروز جمعه ۱۸ اردیبهشت در گفت و گوی اختصاصی با کردپرس گفت: متهم پرونده حادثه هتل تارا شهرستان مهاباد که منجر به مرگ یکی از کارمندان بانو این هتل شد ساکن مهاباد نیست و به هیچ یک از نهادهای امنیتی و انتظامی کشور وابستگی ندارد.وی افزود: این متهم که در بازداشت به سر می برد با نام مخفف «س.م.ه» کارمند شرکت تلاشگران اندیشه در تهران است.کتانی در ادامه تصریح کرد: این متهم در خصوص ارزیابی عملکرد و افزایش سطح استاندارد به مدیران هتل ها مشورت می داد و با تعدادی از هتل های سطح شهرستان مهاباد نیز همکاری داشته است.

فریناز خسروانی ٢۶ ساله ساکن مهاباد و دارای لیسانس کامپیوتر بود.


هتل تارا مهاباد

به آتش کشیدن هتل تارا

اخبار واقعی و ناکام ماندن رسانه های ضد جمهوری اسلامی  سلام گرگ بی طمع نیس

مرگ مرموز این دخترک اگرچه تا روز پنجشنبه گذشته رسانه‌ای نشد، اما با حاشیه‌دار شدن این پرونده، سمت و سویی دیگر پیدا کرد و حالا با گذشت ٨ روز از این حادثه ابعاد تازه‌تری از ماجرا فاش شد.
تحقیقات و بررسی‌های اولیه از اعترافات متهم خبر می‌دهد و پرونده خارج از نوبت درحال رسیدگی است. با این حال، بررسی پیامک‌های رد و بدل شده بین مهماندار هتل و متهم پرونده سرنخی طلایی را در اختیار پلیس قرار داد.
به گزارش خبرگزاری میزان، توکل حیدری رئیس ‌کل دادگستری آذربایجان‌غربی شرح ماجرا را این گونه بیان کرد: «یکشنبه هفته گذشته دختر ٢۶ ساله‌ای از طبقه چهارم هتلی در شهرستان مهاباد که به‌عنوان مهماندار در آن فعالیت می‌کرد، به پائین پرت می‌شود و در دم جان می‌بازد. بلافاصله پس از این حادثه، تحقیقات برای مشخص شدن ابعاد مختلف آن از سوی دستگاه قضایی آغاز شد. اما هنوز چند ساعت از وقوع این حادثه نگذشت که خبرهای جهت‌دار و عجیبی از آن روی شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های معاند ظاهر شد».

وی افزود: «با این حال در تحقیقات پلیسی و کارآگاهان مشخص شد، متهم مهندس و متخصص طراحی داخلی ساختمان است و فعالیت وی در زمینه ارتقای استاندارد هتلداری بوده است. وی برای همین منظور در هتل تارای مهاباد حضور داشته و تحقیقات ما هرگونه وابستگی وی به دستگاه‌های دولتی را رد می‌کند؛ چه برسد به این‌که وی بازرس یا مامور امنیتی باشد».
حیدری اضافه کرد: «بررسی ٢۵ پیامک رد و بدل شده بین متهم و دختر مهماندار نشان می‌دهد که متهم، دختر جوان را به اتاقش دعوت کرده است، متهم نیز در این رابطه اعتراف کرد که چند دقیقه پس از حضور مهماندار هتل در اتاق و گفت‌وگوی آن دو با یکدیگر، رئیس هتل که متوجه عدم حضور کارمندش شد، تلفنی ماجرا را به مادر او اطلاع می‌دهد و مادر دختر جوان نیز با دخترش تماس می‌گیرد و او را در جریان این‌که رئیس هتل دنبالش می‌گردد، قرار می‌دهد. پس از این تماس، دختر جوان با یکی از همکارانش تماس می‌گیرد تا سر و گوشی آب دهد و ماجرا را به وی اطلاع دهد. بر اساس گفته‌های متهم، همکار او پس از بررسی به وی اطلاع می‌دهد که رئیس هتل مشغول کنترل دوربین‌های مدار بسته است. متهم دستپاچه شده و تصمیم می‌گیرد اتاق را ترک کند و این کار را از طریق بالکن‌ها انجام دهد. وی چند بالکن کناری را که هر یک حدود ٨٠ سانتی‌متر با یکدیگر فاصله داشته‌اند، طی می‌کند و پس از آن تصمیم می‌گیرد که از طریق بالکن به طبقه پایین‌تر بپرد که پس از آویزان شدن از بالکن موفق به این کار نشده و به پایین پرت می‌شود.»

رد فرضیه تجاوز

در حالی که شایعات روزهای گذشته، فرضیه تجاوز به مهماندار هتل تارا در یکی از اتاق‌های طبقه چهارم بین مردم مهاباد گوش به گوش می‌چرخید رئیس‌کل دادگستری استان آذربایجان‌غربی گفت: «معاینات پزشکی قانونی هرگونه شایعه در مورد تجاوز به دختر مهماندار را رد می‌کند و نشان می‌دهد که رابطه‌ای در این حد بین او و متهم وجود نداشته است.»
توکل حیدری اضافه کرد: «دادگستری آذربایجان‌غربی ماجرای هتل تارا را از حیث ایمنی ساختمان و فقدان موانع لازم در بالکن‌ها نیز مورد بررسی قرار خواهد داد.»


یک متهم دستگیر شد

اصلان حیدری، دادستان عمومی و انقلاب مهاباد نیز در رابطه با روند رسیدگی به این حادثه گفت: «پرونده این حادثه به بازپرسی دادسرای مهاباد ارجاع شده و تحقیقات لازم در زمینه مرگ مشکوک این دختر جوان با دقت کامل درحال انجام است. مسئولان شهر و دستگاه قضایی شهرستان تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا حقی در این زمینه ضایع نشود. تا زمان احقاق حق با جدیت تمام این پرونده مورد پیگیری قرار می‌گیرد. بر اساس دستورات داده شده، این پرونده خارج از نوبت و در حداقل زمان ممکن رسیدگی می‌شود. هم اکنون یک نفر متهم در همین زمینه دستگیر شده و تحقیقات از وی برای روشن شدن قضیه ادامه دارد.»

 

نکات مهم حادثه مهاباد در همین حال، علیرضا رادفر معاون استانداری آذربایجان غربی با بیان مهم‌ترین موارد حادثه مهاباد گفته است: متهم احتمالی این اتفاق ناگوار هیچ ارتباطی با نهادهای امنیتی نداشته و به‌عنوان مشاور بخش خصوصی در راستای زمینه‌سازی برای ارتقای درجه هتل در آن‌جا حاضر بود. هیچ تعرضی به این دختر مهابادی صورت نگرفته و این امر طبق معاینه پزشکی قانونی مورد تأیید است و مشکل اخلاقی در این حادثه وجود نداشت. هیچ خسارتی به اموال مردمی و دولتی به جز هتل که دچار حریق شده، وارد نشده است، ٢ خودروی آتش گرفته نیز از اموال هتل مهاباد بودند.
در این اتفاقات ٢۵ نفر مجروح شدند که از این تعداد ٧ نفر از کارکنان نیروی انتظامی مهاباد بودند. بر خلاف فضاسازی و کشته سازی رسانه‌های معاند از این حادثه، هیچ تیراندازی توسط نیروهای انتظامی صورت نگرفته و این نیرو‌ها تنها با استفاده از روش‌های ضد اغتشاش سعی در متفرق کردن جوانان داشتند.
خانواده دختر مهابادی نقشی در تهییج مردم و جوانان نداشته‌اند و آن‌ها بیشتر به پیگیری این مسأله از راه‌های قانونی تأکید دارند. بسیاری از عکس‌هایی که در فضای مجازی از این حادثه منتشر شده واقعی نیست و به دیگر اتفاقات در سال‌های دور و نزدیک تعلق دارند.
فریناز خسروانی ٢۶ ساله مهماندار هتل تارای شهرستان مهاباد بود که ١٣ اردیبهشت‌ماه بر اثر سقوط از بالکن طبقه چهارم این هتل به کام مرگ فرو رفت

 

۰

موزیک : فریناز

خواننده : افشن – سیروان – نامو – زانا – علی – هلویست

پخش آنلاین موزیک :
60,936 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۷ - در انتظار بررسی : 0
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

چهار × 1 =

Admin
00
ناشناس
پنج شنبه , ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
پاسخ

خوشترین گورانیه که تا ایستا بیستومه ولی حیف بو فرینا گوتراوه که خوی باعثی مردن بو .تواوی کورد احساسیان کرد بی گناهه و خوشپیشاندانیان کرد .

Admin
00
ناشناس
پنج شنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
پاسخ

دست و خوش بی زور خوش بوو فریناز بی تاوان بوو و بی گناه تنیا توطئه ی نادر مولودی و ماموری اماکن باعث بوو شهید بی .سلاو له گیانی پاکی .نادر مولودی هویت ی معلومه کیه….بژی لاوانی کورد

Admin
00
ناشناس
پنج شنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
پاسخ

متاسفم بو تو و افکاریت…فریناز وه ک شهید وایه و چونکه کسی نیه تهمتی لی ددن . هیچ شتیک ثابت نبوه و نادر مولودی دبی مجازات بکری خوی فروشت و و میلته کی فروش تو

Admin
00
ناشناس
یکشنبه , ۳ خرداد ۱۳۹۴
پاسخ

فریناز شهید شد و کوردستان و غم بار…مهاباد تنها نیست ..ما همه فرینازیم….نادر مولودی منتظر مجازاتت هستیم

Admin
00
ناشناس
چهارشنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۴
پاسخ

زور جالب بو اما براستی حیف بو فریناز کوترا …اول همو کس ویان زانی به گوناهه اما وا نبو

Admin
00
ناشناس
جمعه , ۲۲ خرداد ۱۳۹۴
پاسخ

روحت شاد شیر دختر کرد…!!!

Admin
00
ناشناس
دوشنبه , ۸ تیر ۱۳۹۴
پاسخ

سلاو بو ئیوه ئه گه ر ئه و واقیعه راست بیت..که پیم وایه راسته…زور دلمانی هه ژاند له سنه یش مان گرتن بوو…سه ر خوشی خوم آراسته ی بنه ماله و ته واوی خه لکی به غیره تی کوردستان ده که م….هه موو کچ وکوره کانی  کوردستان ده بیت وه کوو فه ریناز(خوالی خوش بوو) بژین وبمرین..